ترامپ-دموکرات
برخورد با ایران وجه مشترک دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان است

نماینده مردم بیرجند در مجلس با بیان اینکه برخورد با ایران وجه مشترک دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان است،گفت: بایدن و ترامپ در مقابله با ملت ایران هیچ تفاوتی ندارند.

حسین خسروی نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه برخی در داخل کشور معتقد هستند اگر «جو بایدن» رئیس‌جمهور آمریکا شود، سیاست‌های آمریکا در قبال ایران تغییر خواهد کرد، گفت: اینکه چه شخصی رئیس‌جمهور آمریکا شود برای ایران هیچگونه اهمیت خاصی ندارد و نباید گرفتار این‌گونه مباحث و مسائل شویم.

وی در همین راستا افزود: عده‌ای در رسانه‌ها و مطبوعات داخلی سعی می‌کنند با تغییر محاسبات مردم و مسئولان بایدن را مظهر عقلانیت و ترامپ را نماد ماجراجویی معرفی نموده و با دوگانه‌سازی پوچ بار دیگر اقتصاد را به وعده‌های دموکرات‌ها گره بزنند؛ ترامپ و بایدن هر دو قائل به فشار اقتصادی و مقابله با ملت ایران هستند و هیچ کدام در دشمنی با ملت ایران تردید ندارند و تنها در روش مقابله با ملت ایران اختلافاتی داشته باشند؛ هویت سلطه‌گری آمریکا هم در بایدن و هم در ترامپ یکی است.

نماینده مردم بیرجند در مجلس در همین راستا با بیان اینکه برخورد با ایران وجه مشترک دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان است، ادامه داد:متأسفانه مدتی است که اقتصاد کشور شرطی شده و باز عده‌ای در داخل کشور می‌خواهند با نشان دادن سراب و اینکه اگر بایدن رئیس‌جمهور شود به نفع ما است؛ به جای اینکه خودشان برای حل مسائل تدبیر کنند دست‌روی‌دست گذاشته‌اند تا رئیس‌جمهور بعدی آمریکا مشخص شود.

خسروی با تاکید بر اینکه هر یک از کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا، رئیس‌جمهور شود براساس سیاست‌های از پیش تعیین شده اقدامات خود را در قبال ایران انجام خواهد داد، گفت: هر شخصی وارد کاخ سفید شود آمریکا سیاستش را در قبال ایران تغییر نخواهد داد.

منبع:تسنیم